Tato pozice již není k dispozici.

Specialista prodeje pro butiky Nespresso (celoroční brigáda)

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Máte chuť stát se ambasadorem prémiové značky a spolu s námi nabízet skvělý požitek z kávy? Máte týmového ducha? Nevadí Vám pracovat na směny a o víkendech?
Hledáme nové posily na naše butiky na Pařížské, Chodově nebo Smíchově.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

• budete komunikovat se zákazníky Nespresso boutique a pomáhat jim s výběrem kávy, kávovarů a jiného příslušenství
• budete se aktivně podílet na prodeji všech našich produktů
• budete pomáhat při řešení problémů zákazníků
• budete se podílet na běžném chodu butiku
• budete dohlížet na bezpečnost v prostorách butiku.

BUDEME SI ROZUMĚT, POKUD

• máte zkušenost s prodejem prémiové značky (to je velkou výhodou)
• Vám nevadí naučit se nový interní program (zaučíme Vás)
• rádi komunikujete a nedělá Vám problém vyjít s různými typy zákazníků
• sami oceníte vysokou úroveň zákaznického servisu
• jste časově flexibilní (u nás pracujeme na směny i o víkendu)
• máte alespoň SŠ vzdělání.

SAMOZŘEJMOSTÍ JE U NÁS

• práce v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
• atraktivní odměna
• příležitosti pro další osobní a profesní rozvoj
• firemní a týmové akce.