Tato pozice již není k dispozici.

Mistr údržby

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

  • Vedení a koordinace údržbových aktivit, příprava údržbových plánů, příprava rozpočtu a harmonogramu prací
  • Organizace údržby, vytváření plánů preventivní a prediktivní údržby, integrace diagnostických metod
  • Řízení a plánování oprav výrobních zařízení a jejich zpětné uvedení do výroby včetně úpravy dokumentace a aktualizace dle standardů Nestlé
  • Implementace informačního systému pro řízení údržby, zavádění Kaizen (TPM) metody do údržby
  • Řízení spolupráce jednotlivých oddělení, koordinace subdodavatelů, zajištění BOZP a hygieny
  • Klasifikace nákladů a návratnost investic do údržby, reporting vedoucímu technického odboru Místo výkonu práce – KrupkaNezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.kariera

Co u nás získáš

  • roční bonus 15%
  • odměna za doporučení zaměstnance až 80 000 Kč
  • odměna za vytrénování zaměstnance
  • 25 dní dovolené
  • sick day
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek 1000 Kč měsíčně do Cafeterie
  • dotované stravování přímo v závodě
  • masáže v pracovní době
  • občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)

Požadavky na pozici

  • VŠ nebo SŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk komunikativně
  • výhodou
  • Praxe na podobné pozici
  • Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat a nehledají výmluvy, ale řešení problémů…