Tato pozice již není k dispozici.

Mechanik do údržby

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Hlavní náplň vaší práce bude provádět údržbu, opravy, úpravy a seřizování výrobních, skladových a ostatních zařízení, tak aby byla zajištěna plynulost výroby a provozuschopnost zařízení na daném středisku.
  • Pohotově reagovat na poruchy
  • Dohlížení na technický stav výrobních linek
  • Podílení se na preventivní údržbě výrobních zařízeních v závod

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě
  • Uživatelská znalost práce PC (MS Office: excel, word), zkušenosti se SAPem a základy anglického jazyka výhodou
  • Flexibilita a pracovitost
  • Ochota pracovat na směny
  • Zodpovědnost ke své práci
  • Komunikační dovednosti a logické myšlení

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • 25 dní dovolené v roce
  • Bonus 6,5% z roční mzdy
  • Směnný nepřetržitý provoz (11,5 hod.)
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Sick day
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování
  • občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)
  • Další benefity, které vyplývají z vnitřních předpisů zaměstnavatele

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
    1. plat