Tato pozice již není k dispozici.

Marketingový Trainee Food

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

• Budeš spolupracovat s Brand Managery na projektech pod různými značkami naší Food divize. Příkladem? Od úprav a korektur designů přes pomoc se správou e-contentu až po přípravu aktivace značky.
• Cílem je, aby ses postupně od dílčích úkolů dostal/a ke komplexním zadáním, za které budeš sám/a zodpovídat.
• Budeš pracovat s našimi interními systémy (E-commerce, BrightEDGE, Content Hub, Brand bank, Samples apod.).

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

  • Must have: Organizovanost, zodpovědnost, smysl pro detail a proaktivní přístup*
    Zbytek jsme schopní a ochotní tě naučit.
    • Jsi vysokoškolský student a můžeš odpracovat 75 hodin měsíčně
    • Máš proaktivní přístup k řešení úkolů a nebojíš se ozvat
    • Zvládáš self time-management a umíš si rozvrhnout práci dle priorit a udržet si v ní
    pořádek
    • Zvládáš multi-tasking a nezalekneš se vícero deadlinů v jeden týden
    • Umíš anglicky (s některými členy týmu budeš komunikovat pouze anglicky)
    • Rád komunikuješ s lidmi i napříč odděleními
    • Rozumíš si s Excel, Powerpoint a Word

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Placenou stáž a spoustu zkušeností, jak to reálně funguje v FMCG marketingu
• Sehraný tým a kolektiv lidí, kteří ti budou vždy oporou
• Flexibilitu: Rozumíme, že jsi student/ka a společně uzpůsobíme časové možnosti a očekávání dle potřeb obou stran.
• Práci z domova: Je důležité doručit výsledek nebo dokončit práci včas. Jestli to bude z domova, školy nebo kanclu necháme na tobě. Jsou určité meetingy, kterých se budeš muset účastnit (online nebo offline), jinak až se rozkoukáš, budeš moct pracovat 50:50 office/homeoffice.
• Super šéfa a spolupráci s mladým týmem
• Rozvojový program s možností pokračování na full-time job
• Firemní laptop a telefon

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Primárně s Brand Managery, kteří jsou zodpovědní za jednotlivé značky.
• Interně: Sales, Marketing a Projektový Manager
• Externě: s našimi partnerskými agenturami

KDY A NA JAK DLOUHO?

• od 1.1.2023
• Ideálně na rok či déle při vzájemné spokojenosti