Tato pozice již není k dispozici.

Manažer/ka kvality - potravinářský průmysl

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Nese zodpovědnost za systém řízení kvality a bezpečnosti potravin.

  • Řídí a koordinuje realizaci integrovaného systému zabezpečení kvality zaručující požadované standardy kvality.

  • Zodpovídá za formulování a uplatňování opatření zaměřených na kontrolu kvality, včetně plánování investic a výdajů, certifikaci dle uznávaných norem (např. ISO 9000, 22000) a pravidelných auditů.

  • Vypracovává vnitřní normy kvality a zabezpečuje jejich dodržování.

  • Realizuje rozbory kvality práce a pracuje na rozvoji svých podřízených.

  • Zabezpečuje pravidelné výkazy a hlášení pro vedení a nabízí ekonomicky přijatelné řešení.

  • Vykonává opatření zaměřené na průběžné zvyšování kvality.

  • V spolupráci s vedením dbá na důsledné dodržování zpracovatelské a výrobní specifikace každého výrobku a materiálu.

  • Stanovuje požadavky na personální zabezpečení útvaru zodpovídajícího za zabezpečení kvality. Pro příslušníky tohoto útvaru připravuje programy školení.

  • Stará se o spolehlivost všech dat vypovídajích o kvalitě výroby. Ve spolupráci s ostatními útvary připravuje správy o zachování a zvyšovaní potřebné kvality.

  • Realizuje a řídí oficiálně požadované kontrolní postupy, a tím přispívá k prevenci nehod a k zabezpečení bezpečných pracovních podmínek.

  • Při své práci zodpovídá za dodržování platných právních a interních předpisů v oblasti hygienické nezávadnosti a bezpečnosti potravin, správní výrobní praxe, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

  • Místo výkonu práce – Krupka

Nezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz

Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

  • VŠ vzdělání výhodou
  • Znalost problematiky řízení kvality v potravinářské výrobě NUTNÁ
  • Zkušenost s vedením týmu
  • AJ – pokročilá
  • Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni.
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat a nehledají výmluvy, ale řešení problémů…

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • 25 dní dovolené v roce
  • Roční bonus 15% z roční mzdy
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Flexi dny - po roce ještě 5 dní dovolené navíc
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Po zkušební době příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění.
  • Dotované stravování
  • Služební vozidlo - možnost využívat také k soukromým účelům.
  • Další benefity, které vyplývají z vnitřních předpisů zaměstnavatele.

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce