Tato pozice již není k dispozici.

Kreativní Marketing Trainee pro Nestlé Professional

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

  • Podílet na přípravě POS materiálů (brožury, letáky a další marketingové materiály)
  • Připravovat PR články
  • Připravovat design obalů
  • Budete vytvářet nákupní objednávky
  • Budete se podílet na přípravě eventů

Co u nás získáš

    • Roční spolupráci formou Dohody o pracovní činnosti Budete plnohodnotným členem týmu a reálně tak budete moci ovlivňovat výstupy marketingových kampaní Nastavíte si svůj rozvojový akční plán s konkrétními kroky a cíli, jak se stát lepším marketérem Budete se účastnit interních Nestlé školení s profesionály v daném oboru (marketing, e
    • commerce, market research, market analysis) Pravidelné nasávání marketingového know
    • how od svých zkušených kolegů Možnost každý den využívat angličtinu při kontaktu s Nestlé lidmi z celé Evropy (like seriously!) Šanci zabavit se na teambuildingových akcích s Nestlé komunitou stážistů plnou motivovaných mladých lidí Flexibilitu (rozsah práce 2
    • 3 dny v týdnu) Dostanete svůj notebook, mobilní telefon + příspěvky na stravování

Požadavky na pozici

    • Jste student (podmínkou) a můžete odpracovat 75 hodin měsíčně (2 – 3 dny v týdnu)
    • Jste kreativní a jste dobří v grafice
    • Je na Vás spoleh a máte proaktivní přístup k práci
    • Dokážete spolupracovat s ostatními – jak už u nás v teamu, tak s ostatními divizemi
    • Umíte si dobře rozvrhnout čas
    • Máte znalost Excelu a Powerpointu
    • Umíte dobře anglicky