Tato pozice již není k dispozici.

Krátkodobá stáž v oddělení financí

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Jsi student a hledáš krátkodobou odbornou stáž? Potřebuješ splnit povinnou praxi v průběhu studia? Zajímáš se o oblast financí? Tak se přihlas na krátkodobou stáž u nás v Nestlé a poznej, jak funguje finanční oddělení největší potravinářské společnosti na světě!

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

• podpora účetního oddělení při přípravě Transferové dokumentace
• podpora účetního oddělení při kontrolách zaúčtovaných dokladů
• ad-hoc požadavky dle aktuálních potřeb

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

• Jsi zodpovědný
• Umíš pracovat s nástroji Microsoft Office, zejména s Excelem a Wordem
• Umíš anglicky na komunikativní úrovni

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Krátkodobou neplacenou stáž se zajímavou náplní práce, která Ti dodá náhled do finančního oddělení - ideálně alespoň na 3 měsíce
• Možnost splnit u nás povinnou praxi během studia
• Účast v programu Nestlé Needs YOUth Academy, kdy se můžeš zapojit do různých školení i teambuildingových aktivit