Tato pozice již není k dispozici.

Komerční specialista pro cereálie (Nesquik, Chocapik)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Nastal čas, abychom se představili. Jsme Nestlé Breakfast Cereals a vyrábíme jedny z nejoblíbenějších snídaňových cereálií na světě. Věříme, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, proto neustále pracujeme na tom, aby byly právě cereálie pro naše spotřebitele tou nejlepší volbou. Připojte se k Nestlé a nastartujte správně nejen svůj den, ale také svou kariéru.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

• Připravovat POS materiály, vizuály v letácích, komunikovat na prodejnách, zajišťovat copackingové aktivity u zákazníků
• Organizovat aktivity spojené s ochutnávkami vzorků
• Exekuovat komerční operace v systému (např. zadávání nákupních požadavků, vytváření nových dodavatelů atd.)
• Připravovat základní analýzy prodejních dat a monitorování letáků
• Úzce spolupracovat s prodejním týmem

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

• Máte zkušenosti s projektovým řízením, v FMCG výhodou
• Chcete se nadále rozvíjet a učit se nové věci
• Jste znalý/á v Excelu
• Máte komunikativní znalost angličtiny

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".