Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Jste lovci, kteří ví, jak zajistit hladký průběh prodejních procesů? Znáte prodejní techniky a uzavírání obchodů je pro vás hračka? Naše oddělení prodeje si hýčká své zákazníky a zajišťuje, aby byly jejich potřeby a požadavky vyslyšeny. Udržujeme blízké vztahy se stávajícími zákazníky a neustále hledáme nové příležitosti. Staňte se ambasadory značky Nestlé a přispějte k tomu, aby naše produkty byly komukoliv dostupné.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

• Podpora Key Account Managera
• Příprava prezentací, správa a analýza dat
• Příprava prodejních reportů, sledování prodejů, distribuce, podílů na trhu, konkurence apod
• Interní komunikace směrem k oddělení Field Sales Force, Trade Marketingu, Marketingu
• Supply Chain atd.
• Příprava na jednání, účast na jednáních se zákazníky spolu s Key Account Managerem
• Práce na samostatných projektech

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

• Máte zájem o obchod a jste zapálený pro práci.
• Jste pokročilý uživatel MS Office (ovládáte zejména Excel a Powerpoint).
• Máte středně pokročilou znalost anglického jazyka
• Jste komunikativní, proaktivní a samostatný
• Máte schopnost orientovat se na výsledek.
• Vaší předností je analytické a strategické myšlení a jste odolný vůči stresu.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".