Tato pozice již není k dispozici.

HR Generalist

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

  • Personální agenda – správa stávajících a příprava nových pracovně
  • právních dokumentů v SAPu
  • Komunikace s účetním a mzdovým oddělením, pojišťovnami, úřady práce a jinými subjekty
  • Správa agendy spojené s agenturním zaměstnáváním
  • Podílení se na adaptaci a zaškolení nových zaměstnanců
  • Participace na dalších HR projektech

Co u nás získáš

  • Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Referrál (odměna za nábor) až 20 000 Kč
  • Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu
  • Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Odměna dárcům krve až 4 000 Kč
  • Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • Masáže

    Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):

  • Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění – až 1050 Kč
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace – až 20000 Kč
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy – až 20000 Kč

    Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:

  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus – 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně
  • Návratné bezúročné půjčky – až do výšky 40000 Kč
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu – až 24500 Kč
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi
  • slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů

Požadavky na pozici

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost z personálního oddělení – HR Specialista, HR Generalist, apod. (výrobní společnost výhodou)
  • Anglický jazyk velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce!