Tato pozice již není k dispozici.

E-commerce Trainee

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Chcete získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru? Pod vedením zkušených odborníků se toho u nás hodně naučíte a budete mít prostor uplatnit své nápady. Prodej potravin online je trendem dnešní doby a nejrychleji rostoucím segmentem posledních let. Zajímá tě, jak funguje e-commerce v největší potravinářské firmě? Přidej se do našeho e-commerce týmu a buď u toho!

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

• Podílet se na řízení zákazníků a kanálové prodejní strategii
• Implementace produktových popisků a digitálního obsahu na zákazníky typu Rohlík, Košík
• Příprava reportů, zalistovacích karet a vyhodnocování kampaní
• Monitoring výrobků skrz webový nástroj Edge Digital Shelf
• Sledování obchodních trendů a vývojů kategorií

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

• Jste vysokoškolský student – podmínkou.
• Máte zájem o digitální/online, praxe výhodou.
• Jste spolehlivý/á, samostatný/á a máte tah na branku.
• Jste komunikativní a zároveň máte analytické myšlení.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Různorodou a smysluplnou práci.
• Flexibilitu, částečnou možnost práce z domova.
• Spolupracovat s top profesionály napříč obory i zeměmi.
• Inspirující a atraktivní pracovní prostředí.
• Rozvojový Trainee program ušitý na míru.
pro-mlade