Tato pozice již není k dispozici.

Digital Marketing Trainee Coffee

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

  • Budeš se podílet na implementaci digitálního obsahu světových značek Nescafé a Starbucks (webové stránky i sociální média)
  • Zapojíš se do příprav digitálních kampaní a jejich vyhodnocení
  • Budeš součástí našeho týmu se vším všudy, včetně účasti na poradách i teambuildingových aktivitách

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

  • Jsi nadšenec do digitálního světa a sociálních médií
  • Dokážeš pracovat samostatně
  • Se umíš přizpůsobit novému prostředí a podmínkám
  • Jsi komunikativní a organizovaný/á
  • Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni
  • Jsi VŠ student (podmínkou) a můžeš odpracovat min. 75 hodin měsíčně

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Jedinečnou pracovní zkušenost – kávu u nás vařit rozhodně nebudeš
  • Možnost pracovat pro světově známé značky
  • Odbornou stáž v délce ideálně jednoho roku či déle
  • Práci v profesionálním a přátelském týmu, který se na Tebe těší
  • Příspěvky na stravování od zaměstnavatele
  • Firemní laptop a možnost částečné práce na HO