Tato pozice již není k dispozici.

Manažer pro Co-packing (FMCG)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Dělá vám nedokončená práce vrásky na čele? Pak se připojte k nám. V Nestlé hledáme puntičkáře, kteří ví, že za slovy Supply Chain se skrývá vše od plánování poptávky, zásobování, skladování až po dopravu. Naše oddělení Supply Chain zajišťuje, aby výrobky Nestlé byly dodávány klientům v co největším množství a co nejrychleji. To, jak přistoupíme k řízení našeho dodavatelského řetězce, rozhoduje o tom, jak budeme efektivní. Chcete být efektivní s námi?

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

  • Řízení všech interních procesů souvisejících s co-packingem (vývoj produktu, uvedení na trh, plánování, skladování, …)
  • Řízení co-pakingových projektů od A do Z pro všechny typy co-packingových řešení, od zajištění obalového materiálu přes kontrola souladu textů s platnou legislativou a správa projektů v SAPu až po finální vyhodnocení projektů
  • Řízení dodavatelů pro co-packing – zajištění dostatečných kapacit u dodavatelů, výběr nejvhodnějšího dodavatele pro konkrétní projekt, řešení případných problémů, hledání cest pro neustálé zlepšování a optimalizaci
  • Plánovaní co-packingových projektů společně s dodavateli s cílem zajistit maximální efektivitu, řízení zásob v souladu s plánem, správa projektů v SAPU, plánování v SAPu, komunikace s dodavateli i interním oddělením plánování
  • Efektivní řízení zásob pro co-packing, komunikace s oddělením Salesu/Marketingu o případných úzkých místech u požadovaného co-packingového řešení, společné hledání optimálního způsobu realizace
  • Vedení týmu kolegů zodpovědných za konkrétní projekty

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

  • Máte zkušenosti s realizací a plánováním projektů alespoň v jedné z těchto oblastí:
  • Event management
  • Řízení kategorie/prodejních kanálů
  • Zákaznický servis
  • Plánování výroby/zásob
  • Můžete nabídnout výborné komunikační dovednosti a aktivní přístup k řešení problémů
  • Máte velmi dobré vyjednávací dovednosti (ve vztahu k dodavatelům I interním stakeholderům)
  • Je Vám vlastní logické myšlení, uvědomujete si souvislosti a hledáte nová řešení s ohledem na zvýšení efektivity/produktivity (lean)
  • Mluvíte plynule česky a anglicky
  • Máte potenciál pro další manažerský rozvoj

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!