Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/ka pro oddělení marketingu - poloviční úvazek

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

V současné chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude fungovat jako pravá ruka pro manažerský tým v marketingu. Pokud Vás baví organizace služebních cest, schůzek a workshopů a zároveň Vás baví i administrativní aktivity, pak by mohla být tato profesní příležitost zajímavá právě pro Vás.

HLAVNÍ PRACOVNÍ ČINNOSTI

Budete úzce spolupracovat s vedoucími dvou oddělení marketingu i s ostatními členy manažerského týmu
Komplexní administrativní podpora
Podpora při zajišťování služebních cest, zajišťování letenek, ubytování atd.
Sjednávání termínů a organizace schůzek
Objednávání kancelářských potřeb
Vytváření rekvizic (požadavků na objednávky v SAPu) a práce s nimi
Příprava porad a workshopů
Správa směrnic a upozornění na jejich aktualizace

POŽADAVKY NA UCHAZEČE

Ukončené SŠ vzdělání
2 roky zkušeností na podobné pozici v mezinárodní společnosti
Dobrou znalost AJ (aktivní využití s vedoucími obou oddělení)
Předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou
Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Zkušenost se SAPem je výhodou
Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
Spolehlivost, samostatnost a pečlivost

CO NABÍZÍME?

Flexibilitu v rozložení pracovní doby
Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
Zelené kanceláře v blízkosti přírody

Odpovídají finanční ohodnocení, Služební telefon a notebook, Týden dovolené navíc, Flexibilní prac. doba, Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, Nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), Příspěvek na výrobky dětské výživy, Příspěvek na stravování, Program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, Odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Požadavky na pozici

Viz výše