Tato pozice již není k dispozici.

Administrativní podpora pro oddělení bezpečnosti / Trainee

Smlouva na dobu určitou
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Zajímá vás práce v mezinárodní potravinářské společnosti? Rádi byste u nás přijali placenou stáž? Pak se nám ozvěte. Těšíme se!

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Administrativní podpora v rámci digitalizace procesů ve výrobním závodě
  • Úprava tabulek
  • Příprava a úprava standardů a instrukcí pro zaměstnance
  • V případě potřeby překlady z angličtiny do češtiny
  • Příprava prezentací
  • Spolupráce s managementem závodu

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

  • Studenta VŠ se zájmem o rozvoj dovedností v rámci mezinárodní společnosti
  • Na řešení orientovanou osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi
  • Analytické myšlení a organizační schopnosti
  • Velmi dobrou znalost MS Excel
  • Časovou flexibilitu (rozsah práce ideálně 2-3 dny v týdnu; rozvržení je dle domluvy)
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Chuť učit se novým věcem

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Práci v týmu milých profesionálů
  • Otevřenou komunikaci
  • Získáte zkušenosti v mezinárodní společnosti
  • Možnost účastnit se interních školení (např. koučování, sebepoznání, produktová školení, fungování Nestlé, atd.)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci na DPČ na 1 rok, poloviční úvazek s možností prodloužení