Tato pozice již není k dispozici.

Technický operátor - *1000,- EUR

Plný úvazek
Prievidza
Plat: 820 € za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Rok 1875 je spätý so vznikom závodu CARPATHIA Prievidza. V tom čase ešte nikto netušil, že o mnoho rokov neskôr bude práve na tomto mieste uvedená do prevádzky prvá linka na dehydratované kulinárske výrobky. V súčasnosti tvoria hlavné portfólio závodu polievky, bujóny aj hotové jedlá ukryté pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Závod nachádzajúci sa v Prievidzi je dnes jedným z najväčších výrobcov potravín na Slovensku. Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči. Začnite pracovať pre Nestlé hneď teraz.

  • Čo u nás budete robiť?
  • Vykonávať zostavovanie, nastavenie (prechody, prestavby), údržbu a opravy výrobných zariadení
  • Zodpovednosť za dosahovanie predpísaných cieľov na linke, vykonávanie nápravných opatrení pri ich neplnení
  • Ovládať prácu v SAPe
  • Zabezpečiť čistotu a bezpečnosť na pracovisku
  • Zaistiť správnu údržbu a inšpekciu linky v koordinácii s kvalitou a údržbou
  • Zabezpečuje neustálu kontrolu chodu linky a okamžité nápravné akcie, aby bola dosiahnutá predpísaná kvalita
  • Podieľať sa na tvorbe štandardov, samostatne vytvárat štandardy, čistiace plány či plány preventívnej údržby, a dodržovať ich
  • Aktívne vykonávať vyhodnocovanie zvereného stroja a navrhovať technické zlepšenia na zvýšenie spoľahlivosti daného zariadenia
  • Zaškoľovať nových pracovníkov Miesto výkonu práce: Prievidza Jedná sa o prácu na zmeny Nezaujalo Vás to? Nevadí, hľadajte ďalšie zaujímavé pozície na www.karieravnestle.sk
  • Zaujalo Vás to? Čítajte ďalej!

Čo u nás získate

  • Prvé čo Vás zaujalo bola určite tá hviezdička, tak si to hneď vysvetlíme: + Základný plat od 820 EUR (v závislosti od skúseností) + Zmenové príplatky nad rámec zákona + Mesačný bonus – 80 EUR + Ročný bonus – až 500 EUR Takže to je vlastne ešte viac!

Požadavky na pozici

    • Predošlá skúsenosť s prácou operátora
    • Znalosť MS Excel na užívateľskej úrovni
    • Stredoškolské vzdelanie bude na začiatok stačiť
    • všetko, čo potrebujete, Vás naučíme
    • Tímový hráč, ktorý sa chová k ľuďom tak, ako chce, aby sa k nemu chovali oni
    • Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť = bez práce nie sú koláče
    • Odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicko
    • závažnej činnosti a preukaz pre prácu v potravinárstve, predsa len vyrábame potraviny...
    • A čo sa osobnosti a prístupu týka, hľadáme zamestnancov, ktorí sú schopní, ale hlavne ochotní: pracovať spoľahlivo a zodpovedne; učiť a rozvíjať sa, a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia; prispôsobovať sa zmenám (tak ako sa mení svet, mení sa aj naša práca); komunikovať a riešiť problémy aj v zložitejších situáciách (nehľadajú výhovorky ale riešenia problémov); zvládať stres, občas sa mu proste nevyhneme (tak isto, ako v bežnom živote); a hlavne, hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať a vážia si svoju prácu!

Chcete se dozvědět více?