Tato pozice již není k dispozici.

Specialista logistiky - Specialista pro kontakt se zákazníky

Prague
Plat: 35K až 40K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Pozice

Popis pozice

Dělá vám nedokončená práce vrásky na čele? Pak se připojte k nám. V Nestlé hledáme puntičkáře, kteří ví, že za slovy Supply Chain se skrývá vše od plánování poptávky, zásobování, skladování až po dopravu. Naše oddělení Supply Chain zajišťuje, aby výrobky Nestlé byly dodávány klientům v co největším množství a co nejrychleji. To, jak přistoupíme k řízení našeho dodavatelského řetězce, rozhoduje o tom, jak budeme efektivní. Chcete být efektivní s námi?

Pro posílení týmu zákaznického servisu hledáme zdravě sebevědomého kolegu, který se nebojí výzev a náročných cílů, má vnitřní touhu zlepšovat procesy a změnu bere jako novou příležitost. Je pro nás též důležité, aby Vám záleželo na svém pracovním rozvoji.

Jedná se o kontrakt na dobu určitou, zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.

BAVILO BY VÁS:

  • Denně komunikovat a spolupracovat s našimi zákazníky, kolegy, ale také s naším dopravcem a centrálním skladem?
  • Zodpovídat za svěřenou skupinu zákazníků, od příjmu objednávky až po její doručení?
  • Vyřizovat případné reklamace, nesrovnalosti v dodávkách zboží a zároveň jim předcházet?
  • Pravidelně vyhodnocovat týmové cíle a hledat příležitosti pro jejich zlepšení? z
  • Účastnit se projektů pro zvýšení kvality našich služeb a efektivity procesů?
  • Učit se nové věci a pracovat na svém rozvoji?

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE:

  • Vstřícný a prozákaznický přístup (spokojený zákazník je pro nás prioritou)
  • Komunikační dovednosti (většinu času budete s někým v kontaktu, ať už osobně, písemně nebo po telefonu)
  • Organizační schopnosti (nastane chvíle, kdy bude třeba řešit více věcí najednou a je potřeba si s tím poradit)
  • Spolehlivost, pečlivost, otevřenost
  • Analytické myšlení, chuť pracovat s čísly
  • MS Excel (vytváříme reporty a analýzy, používáme kontingenční tabulky a vzorce)
  • Angličtina (pracujeme v SAPu a ten je v angličtině, zrovna tak Microsoft Office a jako mezinárodní společnost máme mnoho kolegů ze zahraničí)
  • Energie a chuť vymýšlet, jak věci zlepšovat

CO VÁM POMŮŽE:

  • Vysokoškolské vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru v logistice) nebo středoškolské vzdělání se zkušeností ve společnosti s rychloobrátkovým zbožím výhodou
  • Znalost SAPu je  velká výhoda
  • Práce s excelem alespoň na pokročilé úrovni (funkce, kontingenční tabulky)
  • Angličtina

PROČ PRÁVĚ K NÁM:

  • Poznáte, jak funguje mezinárodní společnost, která je lídrem ve svém oboru
  • Budeme vás podporovat při dalším rozvoji
  • V týmu Vás čekají přátelští kolegové, kteří Vás zaučí a se vším pomohou
  • Získáte 5 týdnů dovolené
  • Nabízíme Flexi dny a pružnou pracovní dobu
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Budete moci využívat pestré nabídky firemní restaurace se zvýhodněnými cenami
  • Čeká Vás široká nabídka zaměstnaneckých výhod, např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování
    pro-mlade

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".