Tato pozice již není k dispozici.

Poď na platenú stáž do Nestlé!

Plný úvazek
Prievidza
Plat: 200 € za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Detskou výživou to všetko začalo. Keď v roku 1867 uvádzal lekárnik Henri Nestlé na trh prelomovú detskú výživu, ktorú vyvinul pre deti, ktoré nemohli byť dojčené, netušil, o aký veľký svetový prelom sa zaslúži. Naša dojčenská výživa zahŕňa všetky dôležité zložky obsiahnuté v materskom mlieku. Vyrábame tiež kvalitné BIO produkty, detské kaše a obľúbené kapsičky. Pripojte sa k tímu detskej výživy a rozhodujte o tom, na čom budú naše deti vyrastať.Vieme, že ako študent máš veľa možností, ktorým kariérnym smerom ísť. Hľadáme výnimočné talenty, ktoré sa stanú plnohodnotnou súčasťou našich tímov, budú spolupracovať na zmysluplných zadaniach a okrem toho zažijú zábavu v príjemnom pracovnom prostredí.Program našich stáží #riseandshine je u nás vysoko hodnotený študentmi, ktorí ho absolvovali, a získali tak cenné skúsenosti a konkurenčnú výhodu na pracovnom trhu.My Ti dávame možnosť získať túto príležitosť a odštartovať svoju kariéru na oddelení Infant Nutrition. Pod vedením skúsených odborníkov sa naučíš pracovať s predajnými dátami a rozvíjať trhové aktivity. Spoznáš fungovanie úspešnej nadnárodnej spoločnosti a budeš mať priestor uplatniť svoje nápady.

ČO BUDE TVOJOU NÁPLŇOU PRÁCE?
  • Príprava podkladov pre plánovanie predajov a mesačných predajných aktualít
  • Príprava podkladov pre zákaznícku fakturáciu
  • Vyhodnocovanie aktivít na zákazníkoch
  • Práca s dátami zákazníkov a následné analýzy
  • Príprava prezentácií pri novinkách na trhu
  • Priama zodpovednosť za menších zákazníkov (promócie, listing, vyhodnotenia predajov)
  • Administrácia promočných dohôd
  • Administratívna pomoc s CRM
  • Rozvíjanie aktivít na trhu
  • Komunikácia so zákazníkmi

Čo u nás získate

  • Mzdu 5€/ hod + stravné lístky
  • Možnosť home
  • office
  • Flexibilný pracovný čas
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Stáž, na ktorej spoznáš veľa nových ľudí (od profíkov až po študentov s minimom skúseností, ale veľkým potenciálom)
  • Zaujímavú prácu pre najväčšiu FMCG spoločnosť
  • Prácu v profesionálnom a dynamickom tíme
  • Jedinečnú odbornú pracovnú skúsenosť
  • Trainee development program

Požadavky na pozici

  • Máš výborné analytické myslenie
  • Máš štatút študenta 3. alebo 4. ročníka VŠ (PODMIENKOU)
  • Ovládaš anglický jazyk minimálne na úrovni B2
  • Máš proaktívny, precízny a inovatívny prístup
  • Si schopný/á pracovať v tíme aj samostatne
  • Si flexibilný/á (rozsah práce sú 2 – 3 dni v týždni)
  • Máš výbornú znalosť Excelu

Chcete se dozvědět více?