Tato pozice již není k dispozici.

Máš obchodného ducha? Poď na platenú stáž do Nestlé!

Částečný úvazek
Prievidza
Plat: 5 € za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Máš obchodného ducha? Poď na platenú stáž do Nestlé!Vieme, že ako študent máš veľa možností, ktorým kariérnym smerom ísť. Hľadáme výnimočné talenty, ktoré sa stanú plnohodnotnou súčasťou našich tímov, budú spolupracovať na zmysluplných zadaniach a okrem toho zažijú zábavu v príjemnom pracovnom prostredí.Program našich stáží #riseandshine je u nás vysoko hodnotený študentmi, ktorí ho absolvovali, a získali tak cenné skúsenosti a konkurenčnú výhodu na pracovnom trhu.My Ti dávame možnosť získať túto príležitosť a odštartovať svoju kariéru na oddelení predaja. Pod vedením skúsených odborníkov nahliadneš do komunikácie s našimi kľúčovými zákazníkmi a naučíš sa základy obchodovania. Spoznáš fungovanie úspešnej nadnárodnej spoločnosti a budeš mať priestor uplatniť svoje nápady.

NA ČOM BUDEŠ PRACOVAŤ:
  • Príprava podkladov a dát na stretnutia so zákazníkmi
  • Celková podpora Key Account manažérov
  • Dopĺňanie reálnych promo cien do marketingového plánu
  • Kontrola správnosti nastavenia cien v systéme
  • AD HOC úlohy podľa potreby nadriadeného

Čo u nás získate

  • Mzdu 5€/ hod + stravné lístky
  • Flexibilný pracovný čas
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Stáž, na ktorej spoznáš veľa nových ľudí (od profíkov až po študentov s minimom skúseností, ale veľkým potenciálom)
  • Zaujímavú prácu pre najväčšiu FMCG spoločnosť
  • Prácu v profesionálnom a dynamickom tíme
  • Jedinečnú odbornú pracovnú skúsenosť
  • Trainee development program

Požadavky na pozici

  • Štatút študenta 3. alebo 4. ročníka VŠ (PODMIENKOU)
  • Komunikačné zručnosti a chuť učiť sa nové veci
  • Proaktívny, precízny a inovatívny prístup
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • Flexibilitu (rozsah práce sú 2 – 3 dni v týždni)
  • Znalosť MS Office (predovšetkým EXCEL)
  • Nástup 1.10.2019