Tato pozice již není k dispozici.

MECHANIK VÝROBY - PRO STROJE A ZAŘÍZENÍ

Plný úvazek
Olomouc
Plat: 29K až 50K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Pozice

Popis pozice

Voňavá výroba čokolády v Olomouci, jen kousek od autobusového a vlakového nádraží. Pracujeme v teplém a čistém prostředí. A k tomu všemu stabilní zázemí největší potravinářské společnosti na světě. V Olomouci vyrábíme více než 120 let.

Ročně vyrobíme přes 30 milionů čokoládových tabulek a přes 30 milionů tyčinek Margot. Vyrábíme přes 250 druhů výrobků na několika výrobních linkách.

Zaujalo Vás to? Čtěte dále!

CO VÁM PRÁCE V NESTLÉ PŘINESE?

  • Stabilní zázemí, v Olomouci jsme již 120 let
  • MHD (vlak i bus do 10 minut), autem (velké parkoviště před vstupem) i na kole (uzamykatelná kolárna)
  • Pracovní doba 37,5 hod/týden a 5 týdnů dovolené
  • Odměna za zaučení až do výše 47.000 Kć
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání (dle vzdálenosti bydliště až 75 Kč/směna)
  • Pravidelné přehodnocení Vaší mzdy v rámci roční revize a čtvrtletního hodnocení
  • Evidované a placené přesčasy - ani minutu nebudete pracovat zadarmo
  • Mzdu na účet dostanete nejpozději 9. den v měsíci
  • Všechny pracovní pomůcky a oblečení dostanete od nás
  • V závodní jídelně se najíte od 25 korun za celý oběd
  • Přispíváme na penzijní připojištění až 14 400,- ročně
  • Příplatek za přesčas 27% až 100%
  • Příplatek o víkendu 37%
  • Příplatek za odpolední a noční směnu (10,5%)
  • Půlroční bonus 6,5% hrubé mzdy
  • Benefitový systém v hodnotě 7200,- ročně
  • Zaměstnanecká sleva 20% v podnikové prodejně

HLAVNÍ PRACOVNÍ ČINNOSTI:

  • Údržba, seřizování a opravy výrobních linek na výrobu čokolády dle technické dokumentace, na základě dlouhodobých zkušeností a dle pokynů nadřízeného ve voňavém závodě Zora (mechanik / elektromechanik)
  • Údržba nejmodernějších potravinářských strojů, stejně tak jako staršího vybavení
  • Tvorba standardů údržby, práce na PC, SAP, Word, Excel, apod.
  • Práce ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý provoz)
  • Práce ve výškách a v teplém provozu
  • Při své práci a na svěřeném pracovním úseku odpovídá za dodržování platných právních a interních závodových předpisů v oblasti hygieny, sanitace, dobré výrobní praxe a bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • Vyučení v oboru, SŠ technického zaměření - zámečník pro stroje a zařízení, nebo mechanik seřizovač
  • Výhodou je zkušenost se seřizováním, opravami a zámečnickou prací
  • Dobrý zdravotní stav
  • Schopnost práce ve výškách
  • Vhodné i pro absolventy - co neumíte, to Vás naučíme
  • Schopnost práce ve směnném provozu podmínkou
  • Stálá ochota se učit
  • Svářečský průkaz a vazačské oprávnění výhodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
    1. plat
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Profesní/osobní kouč