NAUTIS

NAUTIS

Zástupce vedoucí Odlehčovací služby pro lidi s autismem

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 30K / měsíc
  • Praha 8

Společnost

NAUTIS

NAUTIS

  • Nadace, Neziskové organizace

  • Praha 8

Národní ústav pro autismus, zkráceně NAUTIS je nezisková organizace poskytující širokou nabídku služeb klientům s poruchami autistického spektra. V Praze mají několik poboček zaměřených na diagnostiku a všestrannou péči o klienty.

NAUTIS
NAUTIS
NAUTIS
NAUTIS
NAUTIS

Popis pozice

V Národním ústavu pro autismus, z. ú. (NAUTIS) poskytujeme od roku 2003 širokou nabídku služeb pro lidi s poruchou autistického spektra (PAS) a jejich rodiny z celé České republiky. Hledáme mezi sebe nového člena týmu, který nám pomůže s vedením Odlehčovací služby. Umožňujeme lidem, kteří se starají o člověka (dítě či dospělého) s PAS, odpočinek tak, že za ně na přechodnou dobu péči převezme. Chcete se stát součástí tohoto procesu a na konci dne odcházet s pocitem, že jste někomu pomohl/pomohla?

Co budete dělat?

  • organizovat pobyty klientů
  • dle potřeby vykonávat přímou péči o klienty centra
  • vést dokumentaci čerpaných služeb (např. podklady pro fakturaci, dokumentace jednotlivých klientů, dělat záznamy do databáze)
  • metodicky vést osobní asistenty
  • koordinovat práci a směny osobních asistentů
  • vést provozní porady osobních asistentů
  • koordinovat provozní záležitosti odlehčovacího centra (např. opravy zařízení bytu a služebních automobilů) a úpravy prostor s ohledem na potřeby klientů i osobních asistentů – neznamená to ale, že musíte být údržbář

Co u nás získáš

  • Co vás za to čeká?
    • smysluplná práce v malém, příjemném a akčním kolektivu
    • individuální rozvoj – pravidelné vzdělávání, knihovna s nabídkou odborné literatury, supervize týmové i individuální
    • pracovní telefon s možností využívání pro osobní účely, notebook
    • mzda 30.000 – 35.000 + odměny
    • individuální rozvržení pracovní doby a možnost občasné práce z domova

Vítané zkušenosti

  • Co byste měl/a umět? Jaký byste měl/a být?
    • chcete pracovat s lidmi s poruchou autistického spektra a s jejich rodinami
    • jste vzděláním sociální pracovník (VOŠ, VŠ)
    • vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič
    • jste samostatná, zodpovědná, praktická a organizačně schopná osobnost
    • jste ochotný/ochotná pracovat i na směny, v případě přímé práce s klienty
    • zvládnete být asertivní při řešení problému, zároveň umíte zachovat přátelské vztahy
    • jen tak nic vás nepoloží

Termín předpokládaného nástupu: 1. listopadu 2019 (nebo dle dohody)

Přihlášky posílejte do 30. září 2019. K přihlášce přiložte:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis

S vybranými uchazeči se spojíme a pozveme je do druhého kola výběrového řízení.

NAUTIS

NAUTIS

  • Praha 8
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu