Motionlab

Motionlab

Provozní asistent/ka na poloviční úvazek do Brna

  • Částečný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Brno
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Maturita
  • > 6 měsíců

Společnost

Motionlab

Motionlab

  • Advertising, Digital, Marketing a komunikace
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Motionlab tvoří reklamní videa, na která se budete chtít dívat. Jsou totiž personalizovaná a mluví jen k vám. Za vývoj unikátní technologie na jejich tvorbu získali řadu startupových a marketingových ocenění hned v prvním roce fungování firmy. Daleko víc je ale těší, že technologii využívají velké reklamní agentury nebo klienti jako ČSOB, Microsoft, Alza, UNIQA nebo Home Credit.

Představte si, že přijdete na pobočku Vaší banky, mobilního operátora nebo oblíbeného e-shopu. Hned na recepci vás pozdraví osobní poradce, doporučí vám vhodný produkt nebo službu pro vás a k tomu Vám třeba ještě uvaří kafe. K takové zákaznické zkušenosti se snaží přiblížit online. A stejnou možnost dávají všem tvůrcům. Díky technologii Motionlab dokáže totiž každá reklamní agentura nebo interní kreativní tým připravit personalizované video pro každého z desítek nebo stovek tisíců zaměstnanců. Bez limitace kreativity, bez nutnosti učit se s novými mailingovými nebo postprodukčními nástroji.

Popis pozice

Koho hledáme:

  • Pečlivého a svědomitého člověka, který má rád ve věcech pořádek
  • Jeho nejlepší přítel je kalendář, Excel a e-mail
  • Má zkušenosti s podobnou rolí v korporátu nebo startupu
  • Vhodná role i pro rodiče na mateřské dovolené

Vítané zkušenosti

Tvým úkolem bude:

  • Vést provoz kanceláře a být pravá ruka vedení
  • Správa účetních dokladů, komunikace s účtárnou, tvorba podkladů a přehledů
  • Příprava a platba faktur
  • Řešení denní administrativy
  • Správa dokumentů a smluv
  • Práce s nástroji na komunikaci uvnitř týmu jako MS Teams, Slack a podobně

Za to nabízíme

  • Spolupráci na dohodu nebo IČO s flexibilní pracovní dobou
  • Podílení se na ambiciózním startupu s globálními ambicemi
  • Notebook a telefon
  • Hezké kanceláře v centru Brna
  • Volnou pracovní dobu
  • Nástup možný kdykoliv od 1.7. V případě zájmu piště na

Proces náboru

Osobní pohovor nebo call.

Poznejte tým společnosti Motionlab

Motionlab

Motionlab

  • Brno
  • Maturita
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.