MONET+

MONET+

Senior JAVA Developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín

Společnost

MONET+

MONET+

  • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Zlín

Tato pozice byla obsazena!

MONET+ je česká firma, která už 23 let vyvíjí softwarová řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity. A jsou v tom jedničkou. Zajišťují, aby přihlašování i platby na internetu byly bezpečné. Jejich autentizační služby, jako je třeba přihlašování do internetového bankovnictví, využívá v ČR přes dva miliony lidí. S nimi můžeš vyvíjet software pro velké banky jako je ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo AirBank nebo třeba pro Státní tiskárnu cenin. Přestože je jich jen 150, troufnou si tvrdit, že v Česku není člověk, který by se s jejich softwarem nesetkal.

Popis pozice

MONET+,a.s. patří k předním společnostem zaměřených na vývoj software ve Zlíně. Mezi našimi zákazníky jsou velké bankovní domy, obchodní řetězce, mobilní operátoři, provozovatelé čerpacích stanic i státní instituce.

  • spolu s kolegy vyvíjet náš vlastní SW, např. systémy pro bezkontaktní platby, zabezpečení internetového a mobilního bankovnictví, správa a zabezpečení plateb přes terminály apod.
  • pracovat v týmu složeného z velmi zkušených kolegů i nadějných nováčků
  • podrobnější popis pracovní náplně s tebou rádi projdeme na osobní schůzce

Co u nás získáš

  • Zlín, Olomouc, Přerov, Vsetín, Brno - díky síti našich poboček můžeš pracovat blízko svého domova.
  • Hodně se toho naučíš. Budeme tě potřebovat na různých projektech a různých technologiích. Chceme, aby se učil a rozvíjel každý, kdo o to má zájem.
  • Dost plochou strukturu a samostatnost (když na to budeš mít).
  • Relevantní ohodnocení a podíl z projektu. Nemáme dané škatulky, každý je individualita. Konkrétní výši dohodneme osobně, podle toho, co umíš a budeš chtít dělat.
  • Jsme normální lidi a normálně se bavíme. Firma nám párkrát do roka uspořádá fajn akci a mezi tím si to děláme příjemné sami v menších partičkách. Něco najdeš na Facebooku nebo YouTube.
  • Naše benefity najdeš na www.bitsnami.cz
  • Za práci dostaneš k fixní mzdě významnou výkonovou složku (podíl z projektu). Dle kolegů je příjemně motivační.

Vítané zkušenosti

  • praktické zkušenosti s vývojem JAVA aplikací na úrovni senior vývojáře
  • odpovědný přístup
  • schopnost spolupracovat a komunikovat v týmu

CO TI DÁ NÁSKOK, nebo u nás rychle nabereš:

  • Spring Frameworkem nebo J2EE
  • webový vývoj – JavaScript, HTML5 atp.
  • vývoj webových služeb (SOAP, REST) nebo webových aplikací
  • zkušenost s podpůrnými nástroji (SVN, Git, Maven, Gradle)
  • zkušenost s některou z relačních databází (Oracle, MSSQL) nebo in-memory grid (Hazelcast)
  • zkušnost s aplikačními servery (Tomcat, Apache, JBoss, Websphere)
  • OWASP a bezpečnost obecně
  • OOP, AOP, Design Patterns
MONET+

MONET+

  • Zlín
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.