MONET+

MONET+

IT Architect

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín

Společnost

MONET+

MONET+

  • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Zlín

MONET+ je česká firma, která už 23 let vyvíjí softwarová řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity. A jsou v tom jedničkou. Zajišťují, aby přihlašování i platby na internetu byly bezpečné. Jejich autentizační služby, jako je třeba přihlašování do internetového bankovnictví, využívá v ČR přes dva miliony lidí. S nimi můžeš vyvíjet software pro velké banky jako je ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo AirBank nebo třeba pro Státní tiskárnu cenin. Přestože je jich jen 150, troufnou si tvrdit, že v Česku není člověk, který by se s jejich softwarem nesetkal.

Popis pozice

Hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici IT Architect s možností pracovat z Olomouce nebo ze Zlína.

  • Vedení technické části produktu
  • Starost o architekturu produktu a její další rozvoj
  • Spolupráce s externími dodavateli, připomínkování a kontrola souladu řešení s původními požadavky
  • Konzultace technických návrhů nových funkcionalit, zodpovědnost za jejich integraci a kontrola výsledného produktu

Co u nás získáš

  • Místo práce v Olomouci, popř. ve Zlíně
  • Zázemí stabilní společnosti se silným odborným know-how
  • Používání nejmodernějších přístupů a technologií a práci na velmi zajímavém netradičním projektu
  • Prostředí podporující seberealizaci a další odborný růst (konference, školení…) včetně podpory jazykového vzdělávání
  • Motivující ohodnocení
  • Pátý týden dovolené navíc
  • Obědy / Stravenky
  • Podívej se na www.bitsnami.cz nejen na naše benefity, ale i na to, jak se ve firmě žije a co děláme

  • Když nám pošleš CV nebo LinkedIn, ozvem se ti v každém případě do 10ti dnů.

Vítané zkušenosti

  • Velmi dobrou znalost webové architektury a mobilních aplikací
  • Znalost a schopnost navrhovat (relační) databáze
  • Orientace v komunikačních technologiích
  • Anglický jazyk (alespoň mírně pokročilý)

Dále uvítame:

  • Zkušenosti s HW prvky (technologický vhled)
  • Znalost cloudových řešení (google cloud)
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků