MONET+

MONET+

IT Architect PKI řešení

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín

Společnost

MONET+

MONET+

  • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Zlín

Tato pozice byla obsazena!

MONET+ je česká firma, která už 23 let vyvíjí softwarová řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity. A jsou v tom jedničkou. Zajišťují, aby přihlašování i platby na internetu byly bezpečné. Jejich autentizační služby, jako je třeba přihlašování do internetového bankovnictví, využívá v ČR přes dva miliony lidí. S nimi můžeš vyvíjet software pro velké banky jako je ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo AirBank nebo třeba pro Státní tiskárnu cenin. Přestože je jich jen 150, troufnou si tvrdit, že v Česku není člověk, který by se s jejich softwarem nesetkal.

Popis pozice

  • Pracovat na řešení podnikové infrastruktury veřejných klíčů (PKI), zahrnující I implementaci čipových karet a HSM, návrhy a revise řešení, integrace s podnikovými aplikacemi.
  • Analyzovat, plánovat a koordinovat významné projekty, aktualizovat a upgradovat produkty se servisním oddělením.
  • Koordinovat testování změn/rozšíření PKI infrastruktury.
  • Technickou a procedurální podporu pro méně zkušené členy týmu.
  • Návrhy a kooperace na strategii v oblasti architektury produktů a aplikací.
  • Čeká Vás tvorba standardů a požadavků, technických návrhů, doporučených konfigurací a výkresů nezbytných k vývoji a implementaci řešení.
  • Zajišťovat bezpečnost vyvíjených a dodávaných produktů.
  • Aktivně udržovat znalosti v oblasti PKI řešení.
  • Spolupracovat s vývojovými týmy pro správu softwaru bezpečnostní rizika v souladu s obchodními cíli.

Co u nás získáš

  • Zajímavou práci ve stabilním kolektivu s dlouhodobě budovaným know-how.
  • Motivující ohodnocení (v závislosti na dosažených výsledcích).
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu profesionálnímu růstu.
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi.
  • Zaměstnanecké benefity (viz www.bitsnami.cz).

Vítané zkušenosti

  • Uvítáme praxi na obdobné pozici.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Obecnou znalost kryptografie, kryptografických algoritmů.
  • Znalost kryptografických služeb a protokolů (silná autentizace, šifrování, elektronický podpis, time-stamp protokol).
  • Silná znalost konceptu PKI, technologií a standardů v oblasti, PKI architektury X.509 (CA, RA…), bezpečnostních politik (CP/CPS, ceremonie klíčů), PKI standardů (X.509 a CVC certifikáty, PKCS, CRL, OCSP, CMP).
  • Praktické zkušenosti s implementací Microsoft Certificate Services v prostředí Active Directory.
  • Zkušenosti s technologiemi založenými na práci s certifikáty, softwarem a nástroji, jako je SSL/TLS, S/MIME, autentizace, 802.1X, podpis kódu, OpenSSL, Microsoft CryptoAPI, Java Keystore.
  • Uvítáme zkušenosti s hardwarovými prostředky, jako jsou HSM a čipové karty.
  • Zkušenosti s psaním návrhových dokumentů.
MONET+

MONET+

  • Zlín
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.