Modul Servis

Zpracovatel pojištění majetku, pobočka Pardubice

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Pardubice
  • Možnost pracovat částečně z domova

  • Finance, Pojišťovnictví

  • Pardubice

Tato pozice byla obsazena!

Modul Servis s.r.o. je ryze česká nezávislá společnost, která od roku 2003 působí na tuzemském pojišťovacím trhu. Během let se její portfolio služeb rozrostlo i o další směry, jako je financování, rizikové audity a poradenství pro firmy. Pojištění a pojišťovací poradenství však nadále zůstává základním pilířem společnosti.

Svým klientům Modul Servis přináší srozumitelné a smysluplné služby bez kompromisů v jejich kvalitě. K vysoké profesionalitě napomáhá neustálé zvyšování odbornosti a kvalifikace zaměstnanců a také implementace moderních technologií a IT řešení. Příkladem může být nejpokročilejší systém pro autoprodejce pro pojišťování klientů na českém trhu.

Popis pozice

Chcete se stát odborníkem a hledáte firmu, na kterou se můžete spolehnout?
Jsme společnost, která chce ukázat lidem, že pojištění je smysluplný produkt, pokud je správně sjednáno.
Jsme velmi rychle expandující stabilní společnost, která má významné postavení ve svém segmentu na českém trhu. Hledáme kolegu/ni na pozici:

Pracovní náplň

  • Vypracování nabídek a příprava pojistných smluv pro pojištění odpovědnosti podnikatelů a majetku.
  • Podpora pro vybrané zákazníky při likvidaci pojistných událostí, poskytovat jim odborný servis a hájit jejich zájmy u pojistitelů.
  • Péče o stávající pojistné smlouvy, jejich aktualizace podle měnících se potřeb zákazníků, posílat vyúčtování, kontrolovat platby atd.
  • Příprava analýzy rizik, které hrozí klientům v jejich podnikání v kontextu vyhledání optimálního pojistného krytí.

Co nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Přátelské pracovní prostředí v uznávané společnosti ve svém oboru.
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Pružná pracovní doba.

Vítané zkušenosti

Co požadujeme?

  • Komunikativní osobu se smyslem pro detail a zodpovědnou práci.
  • Schopnost vzdělávat se a orientovat se v právní problematice související s pojištěním odpovědnosti.
  • Zákaznicky orientovaný přístup.
  • Zkušenost z oboru pojišťovnictví, resp. finančnictví výhodou.
  • Chuť neustále si doplňovat nové znalosti, nebát se nových postupů a technologií.

  • Pardubice
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků