McDonald's

McDonald's

Zaměstnanec provozu restaurace

  • Plný úvazek
  • Mezno

Společnost

McDonald's

McDonald's

    • Mezno

    Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
    začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

    Popis pozice

    Koho hledáme?

    McDonald's na dálnici D3 u MITROVIC přijímá do svých řad nové kolegy!
    (D3 za Táborem)

    Možnost nástupu na plný i zkrácený úvazek.

    Nabízíme práci ve skvělé partě s pravidelnou mzdou, flexibilní pracovní dobou, zaměstnanecké bonusy a slevy, včetně tréninku a rozvíjení schopností.

    Práce u McDonald's Vám pomůže zdokonalit schopnosti v komunikaci se zákazníkem, preciznost, schopnost vést tým, zodpovědnost a spoustu dalších.

    Možnost kariérního růstu až do pozice managementu restaurace.

    Co nabízíme?

    • nástupní mzda od 110kč/h
    • plný i částečný úvazek
    • osobní odměnu podle vykonané práce a výsledků restaurace
    • 50% slevu na stravu
    • možnost kariérního růstu až do pozice managementu
    • směny dle Vašich požadavků,
    • dovoz z Tábora, Chotovin,…
    • benefit kartu na slevy u McDonald's a dalších partnerů
    • víkendový příplatek 10 %
    • příplatek za svátek 100%

    Co požadujeme?

    • min. základní vzdělání
    • časovou flexibilitu
    • řidičský průkaz skupiny B výhodou
    • týmového ducha - práce v týmu
    • zodpovědný přístup k práci
      V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat odpovědí na tento inzerát, popř. telefonicky na čísle 728 298 558

    Franšízant

    mladek-michal

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Občerstvení na pracovišti
    • Firemní akce
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků

    Jak se připravit na video pohovor

    Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.