McDonald's

McDonald's

Zaměstnanec provozu restaurace- i na zkrácený úvazek

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

McDonald's

McDonald's

    • Praha

    McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

    Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

    Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

    Popis pozice

    Zaměstnanec provozu restaurace

    Hlavní náplní práce je příprava jídla a prodej produktů, ale také starost o čistotu a vzhled restaurace.

    Koho hledáme?

    Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev.
    Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
    Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme ranní, odpolední i noční směny.

    Co nabízíme?

    • práci ve stabilní společnosti
    • možnost přizpůsobit si pracovní čas svým ostatním povinnostem -
      rodina, škola
    • nástupní mzdu 133,-/hod s možným navýšením již po 3 měsících
    • noční směny s nadstandardním příplatkem 30 %
    • víkendový příplatek 10 % , svátek 100%
    • 50% slevu na stravování
    • benefit kartu, se kterou získáš slevy v McDonald´s i u všech
      našich partnerů- např. do multikina Premiere Cinemas nebo
      obchodu Datart.
    • příspěvek na Multisport kartu

    Co očekáváme:

    Chuť učit se novým věcem
    Zodpovědnost
    Týmového ducha
    Nástup možný ihned.
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 603 492 137.

    Franšízant

    franc-pavel

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Závodní stravování
    • Občerstvení na pracovišti
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

    Poznejte tým společnosti McDonald's

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků