McDonald's

McDonald's

Zakousni se do práce u McDonald´s!

  • Plný úvazek
  • Frýdek-Místek

Společnost

McDonald's

McDonald's

    Tato pozice byla obsazena!

    McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

    Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

    Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

    Popis pozice

    Koho hledáme?

    Máš rád/a výzvy a nejsi spokojen/a s každodenní rutinou? Zároveň jsi spolehlivý/á
    a nebojíš se práce? Hledáš zaměstnavatele, který ti vyjde vstříc s pracovní dobou? Pracovní náplň je každý den jiná a kolektiv zaměstnanců je velmi pestrý. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme.
    Chceš být součástí jednoho z největších světových řetězců v rychlém občerstvení? Pokud jsi odpověděl/a „ano“, tak nás kontaktuj, protože hledáme právě Tebe!

    Co nabízíme?

    • mzdu 20.500 - 22.500, - Kč
    • zvýšení mzdy po absolvování školení až o 10 Kč/hod.
      1. plat
    • bonus za věrnost
    • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
    • pružné plánování směn
    • 50% slevu na stravování
    • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
    • možnost rychlého kariérního postupu
    • dobrou dopravní dostupnost a parkování

    Co očekáváme:

    • ochota učit se novým věcem
    • časová flexibilita
    • smysl pro týmovou práci
    • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost

    Co je třeba udělat?

    Oslovila Tě naše nabídka? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit!
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo se nám rovnou ozvi na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.

    Franšízant

    kleiblova-kamila

    Benefits

    • Bonusy/prémie/13. plat
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Firemní akce

    Poznejte tým společnosti McDonald's

    Tento obsah je zablokovaný
    McDonald's

    McDonald's

      • Přidat mezi oblíbené
      • Sdílet na Twitteru
      • Sdílet na Facebooku
      • Sdílet na LinkedInu

      Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

      Inspirujte se tímto výběrem článků