Tato pozice již není k dispozici.

Sháníme posily do naší dálniční restaurace Osice

Plný úvazek
Osice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Do naší restaurace hledáme nové kolegy do týmu, kteří se nebojí za den vystřídat několik profesí. Budeš kuchařem, že neumíš uvařit svíčkovou, nevadí, my Tě naučíme připravovat ty nejlepší burgery. Budeš barmanem, který točí nejlepší nealko. Dále Tě čeká výdej hotových objednávek zákazníkům anebo práce na pokladně. Z ničeho nemusíš mít strach, protože po ruce budeš mít zkušeného parťáka, který Ti vše ukáže a vysvětlí.

Co nabízíme?

Nástupní mzdu 130 Kč/h
50% slevu na stravování a nápoje zdarma
Příplatky za víkendy, noční a státní svátky
Benefit kartu, se kterou získáš slevy u McDonald's
Mzda na účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíce
Možnost kariérního růstu
Možnost zvolit výši úvazku
Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Co očekáváme:

Dochvilnost, abychom mohli naše zákazníky rychle a dobře obsloužit.
Týmové hráče, kteří zapadnou do naší restaurace a kteří se nebojí zeptat, pokud něco neví.
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo zavolej na telefon 702 188 638.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".