Práce na HPP se mzdou až 20500,-

  • Plný úvazek
  • Liberec

Společnost

McDonald's

McDonald's

  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Liberec

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

Popis pozice

Koho hledáme?

Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se vám u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i zájmy). Stejně tak dokážeme vyjít vstříc i lidem co si rádi přispí a směny jim mohou začínat později.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 20500,-
  • navýšení mzdy po zaškolení až na 22000,-
  • 50% slevu na stravování, nápoje v práci zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy, jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další), slevu do kina Cinestar
  • mzda na Vašem účtu, nejpozději do 15. dne v měsíci
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • chuť učit se novým věcem a zodpovědnost
  • týmovost
  • pozitivní přístup k práci
  • slušný přístup k zákazníkům

Co je potřeba udělat?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, odpovězte nám na inzerát a pošlete nám Váš životopis.

Franšízant

janalik-radek

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků