McDonald's

McDonald's

Noční směny v restauraci na plný úvazek

  • Plný úvazek
  • Ledeč Nad Sázavou

Společnost

McDonald's

McDonald's

    McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

    Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

    Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

    Popis pozice

    Koho hledáme?

    Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Loket Čechtice hledáme nové kolegy, kteří preferují práci převážně v noci. A to jak na plný či zkrácený úvazek. Základní trénink po nástupu proběhne nejdříve na denních směnách, ale pak už můžeš mít většinu směn pouze v noci.

    Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a také úklid a příprava restaurace na druhý den.

    Co nabízíme?

    • Nástupní mzdu až 144 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
    • Příplatky za práci v noci, víkendy a svátky
    • Mzdu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtě
    • 50% slevu na stravování
    • Po zaškolení telefonní a datový tarif zdarma
    • Benefit kartu, se kterou získáš slevy u McDonald´s a u jejich partnerů
    • Uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí
    • Pravidelné akce s lidmi z restaurace
    • Kariérní růst

    Co očekáváme:

    • Máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh.
    • V práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé.
    • Věk min. 18 let.
      Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 727 945 250.

    Poznejte tým společnosti McDonald's

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků