Tato pozice již není k dispozici.

Noční směny v restauraci na plný úvazek

Plný úvazek
Ledeč nad Sázavou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Loket Čechtice hledáme nové kolegy, kteří preferují práci převážně v noci. A to jak na plný či zkrácený úvazek. Základní trénink po nástupu proběhne nejdříve na denních směnách, ale pak už můžeš mít většinu směn pouze v noci.

Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a také úklid a příprava restaurace na druhý den.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 144 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
  • Příplatky za práci v noci, víkendy a svátky
  • Mzdu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtě
  • 50% slevu na stravování
  • Po zaškolení telefonní a datový tarif zdarma
  • Benefit kartu, se kterou získáš slevy u McDonald´s a u jejich partnerů
  • Uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí
  • Pravidelné akce s lidmi z restaurace
  • Kariérní růst

Co očekáváme:

  • Máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh.
  • V práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé.
  • Věk min. 18 let.
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 727 945 250.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".