McDonald's v Shopping parku hledá nové kolegy - přidej se!
McDonald's

McDonald's

  • Plný úvazek
  • Ostrava

Společnost

McDonald's

McDonald's

  • > 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Poznáte je?

McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

McDonald's
Chcete se dozvědět více o McDonald's?Firemní kultura, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Hledáte stálou práci, která nebude každý den stejná?

Pracujte v jednom z největších světových řetězců rychlého občerstvení! Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných zaměstnanců by naše restaurace nebyly tím, čím jsou. Hledáme zaměstnance, kteří nemají rádi rutinu a vyhovuje jim práce ve směnném provozu. Nevyžadujeme praxi – rádi Vás vše potřebné zaučím. Máte rádi výzvy a zároveň jste spolehliví? Pokud jste odpověděli „ano“, práce u McDonald’s je přímo pro Vás!

Jaká je náplň práce?

Součástí práce je příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a úklid prostorů restaurace.

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení 23.500 – 28.000, - Kč
  • pravidelné navyšování platu (zvýšení již po prvním měsíci)
    1. plat
  • věrnostní bonus
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendovým příplatkem 10 %
  • flexibilní plánování směn
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • výborná dopravní dostupnost a parkování

A k tomu poznáte fajn přátele, kteří Vám budou nejen v práci oporou.

Co požadujeme?

  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • smysl pro týmovou práci
  • pozitivní přístup k dosažení společných cílů

Těšíme se, že nám o Vás dáte vědět odpovědí na tento inzerát!

Nebo se nám ozvěte na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.
kleiblova-kamila

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
McDonald's

McDonald's

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu