Tato pozice již není k dispozici.

Hledáme posilu do našeho týmu

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Do naší restaurace hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev a rádi se učí nové věci. Nepotřebuješ žádnou praxi, je zde totiž super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže.

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože umíme přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 25 900 Kč, po zaškolení až 27 500 Kč
  • 10 % příplatek za práci o víkendu
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • 50 % slevu na stravování a pití zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy ve všech McDonald´s
  • uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí
  • různorodou práci, kde se nikdy nebudeš nudit

Co očekáváme?

  • dobrou náladu
  • chuť učit se novým věcem
  • zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty i kolegy
  • smysl pro týmovou práci
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost a zodpovědný přístup

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny