Mattoni 1873

Junior Category Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1

  • Beverage
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha 1

Jsme česká rodinná firma s italským vedením. Díky akvizicím nových tuzemských i zahraničních společností, jež se staly součástí naší evropské struktury, se naše práce neustále posouvá dopředu. Učíme se novým věcem, hledáme neprozkoumané cesty, jsme kreativní.

Popis pozice

  • Vývoj strategií pro svěřené kategorie a jejich implementace na trhu
  • Péče o naše výrobky a jejich efektivní distribuce a umístění na trhu
  • Zapojení do uvádění novinek na trh do úrovně doporučení pro danou kategorii a klíčového zákazníka/prodejní kanál
  • Analýza a definice příležitostí pro rozvoj kategorií a jejich implementace u klíčových zákazníků
  • Analýza dat z externích a interních zdrojů – Nielsen, Dunnhumby, Focus, GfK
  • Příprava podkladů pro tvorbu plánů klíčových zákazníků: revize sortimentu, prostoru a promočních plánů
  • Úzká spolupráce s mezinárodními řetězci a její další rozvoj
  • Příprava, prezentace a implementace poznatků dané kategorie
  • Spolupráce se členy marketingového, trade marketingového a obchodního týmu
  • Zapojení do mezinárodní category a insight management platformy

Co u nás získáš

  • Prostor přicházet se svými nápady
  • Benefity formou Cafeterie (6000,-/rok)
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Neomezený pitný režim na pracovišti
  • Řadu dalších firemních benefitů
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Vítané zkušenosti

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomie, marketing, management, matematika, statistika
  • Excelentní znalost MS Office (Excel a PowerPoint), práce s obsáhlými datovými soubory, kontingenční tabulky, grafy, S vyhledat
  • Praxe v oblasti category managementu a uživatelská znalost Spaceman / JDA softwaru podmínkou
  • Zkušenosti s vedením projektů v rámci budování kategorie výhodou
  • Schopnost argumentovat a prezentovat navrhovaná doporučení zákazníkovi
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Výborné komunikační dovednosti, proaktivita a týmový přístup
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu