Tato pozice již není k dispozici.

Catering & Sales Partners Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ

Leo Express
Leo Express

Pozice

Popis pozice

Při jízdách našimi vlaky si může cestující koupit celou řadu položek. Od nápojů přes dezerty až k hlavním chodům. Za tím vším je práce našich kolegů, kteří pečlivě vybírají, co se na dalším menu objeví. Naším cílem je nabídnout cestujícímu špičkový servis. Také je důležité udržovat vztahy s našimi obchodními partnery a starat se o viditelnost naší společnosti. A právě proto hledáme do obchodního týmu někoho, kdo nám s tímto důležitým úkolem pomůže. Není překážkou, pokud jsi ještě student, vhodnému kandidátovi se pokusíme přizpůsobit.

Náplň práce

  • Rozvoj prodejní sítě našich provizních prodejců, získávání nových a péče o stávající (onsite / offsite).
  • Příprava různých marketingových podkladů ve spolupráci s naším oddělením marketingu.
  • Zjišťování požadavků zákazníků na možnosti cateringu na vlacích.
  • Návrh možností cateringu, výběr dodavatelů a jednání s nimi.
  • Vyhodnocování úspěšnosti prodejů jednotlivých položek cateringu.

Požadavky na pozici

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (může být i student VŠ)
  • Zájem o oblast obchodu a kariérní růst v něm.
  • Zájem o gastronomii, o moderní trendy v cateringu.
  • Dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a schopnost dotáhnout věci do konce.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Uživatelská znalost MS Office.

Proces náboru

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň, denní komunikaci s lidmi.
  • Prostor pro seberealizaci v rámci rozjetého projektu na poli veřejné dopravy.
  • Práci v regionu CEE a s tím spojené cestování a komunikace s různými odděleními.
  • Možnost nasbírat cennou praxi už na vysoké škole nebo využít už získané zkušenosti.
  • Plnou podporu kreativního myšlení a vlastní iniciativy.