Tato pozice již není k dispozici.

UiPath RPA Developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Jsme jedna z největších poradenských společností na světě a v současné době do našeho rozšiřujícího se RPA týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici UiPath Developer. Přidejte se k našemu týmu a pracujte na zajímavých projektech v oblasti RPA s využitím UiPath nástroje.

Jaké budou vaše zodpovědnosti?
  • Tvorba strategie rozvoje oblasti robotizace a souvisejících služeb pro klienty v mezinárodním prostředí;
  • vytváření řešení využívající nástroj UiPath;
  • zodpovědnost za technickou stránku realizace projektu;
  • analýza a rozvoj příležitostí k robotizaci u klientů;
  • komunikace s klienty, prezentace navrhovaných řešení;
  • vedení juniorních analytiků a vývojářů;
  • rozvoj vašich znalostí a schopností v oblasti robotizace a procesní optimalizace.

Co u nás získáš

  • Práci na zajímavých a různorodých projektech;
  • tým kolegů nadšených pro oblast RPA;
  • prostor přicházet s vlastními nápady na řešení;
  • uvolněnou firemní atmosféru;
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky;
  • služební iPhone;
  • možnost kariérního růstu;
  • 5 týdnů dovolené;
  • životní a úrazové pojištění;
  • možnost krátkodobých i dlouhodobých zahraničních stáží;
  • další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru;
  • bohatou nabídku školení v rámci KPMG Business School;
  • možnost strávit jeden den v roce pomocí neziskovým organizacím;
  • placené odpracované hodiny navíc;
  • možnost čerpání Home Office a dalších zaměstnaneckých výhod;
  • firemní i týmové společenské akce.

Požadavky na pozici

  • Vysokoškolské vzdělání alespoň bakalářského stupně;
  • zkušenost s realizací RPA řešení na platformě UiPath;
  • zkušenosti z oblasti automatizace webových rozhraní a automatizace rozhraní desktopových aplikací;
  • zkušenost s implementací BOTů do výroby;
  • vynikající komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování;
  • znalost .net, JAVA, SQL;
  • zájem a motivace k rozvoji dalších inovativních řešení v oblasti robotizace.