Tato pozice již není k dispozici.

Senior konzultant/ka - IT Audit a poradenství

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Podílejte se na IT auditech a širokém spektru IT Advisory projektů. Staňte se součástí nejrychleji rostoucího týmu v rámci oddělení Risk Consulting. Práce u nás znamená řešit problémy klientů ještě předtím, než nastanou.

Budete vést samostatně menší zakázky, znalosti předávat mladším kolegům, pracovat na IT části statutárních auditů, kontrolovat, zda informační systémy splňují dostatečné požadavky na to, aby se pak kolegové z finančního auditu mohli spolehnout na jejich správné fungování.

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání (primárně v oboru IT, ale není nezbytnou podmínkou)
  • praxi v oblasti IT auditu, regulace a řízení IT rizik (min. 2 roky)
  • perfektní češtinu a anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • organizovanost, přesnost, spolehlivost, reprezentativnost, týmovost

Co získáte v KPMG?

  • profesní růst a možnost podívat se na nejrůznější IT i auditní projekty
  • intenzivní rozvoj technických i měkkých dovedností
  • systematické vzdělávání (školení), interní koučink
  • jazykové kurzy
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • životní pojištění Generali
  • firemní tarif s neomezenými daty
  • dovolenou navíc a tři dny celofiremního volna
  • kompenzaci nadpracovaných hodin
  • kafeterii s širokou volbou benefitů
  • Multisport kartu
  • neomezenou konzumaci kávy a další občerstvení na pracovišti
  • …notebook k práci a ostatní IT vybavení je u nás samozřejmostí, stejně tak flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
    Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".