Tato pozice již není k dispozici.

(Senior) Daňový/á konzultant/ka - finanční sektor

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Jsme daňoví konzultanti, poskytujeme poradenství pro banky, pojišťovny, investiční fondy, leasingové společnosti a další subjekty z finančního sektoru. Zaměřujeme se zejména na poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob a daně z přidané hodnoty.

Co u nás budete dělat?

  • Poskytování odborného daňového poradenství pro klienty z finančního sektoru v různých daňových oblastech
  • zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob, případně dalších daní
  • zpracování analýz daňových předpisů nebo jejich částí, novel, judikatury apod.
  • zpracování projektů v daňové oblasti ve svěřené části agendy i mimo ni
  • vedení klientských týmů a přímá komunikace s klienty
  • rozšiřování svých znalostí z oblasti daňového poradenství s mezinárodním přesahem, specializace na vybrané daňové oblasti
  • rozvoj juniorních kolegů (absolventů), předávání a sdílení znalostí.

Co od vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání (zaměření na daně, právo či finance)
  • 2 - 4 roky praxe v oboru daňového poradenství, zkušenost z prostředí finančních institucí velkou výhodou
  • orientaci v české daňové legislativě s přesahem do mezinárodního zdanění
  • znalost anglického jazyka
  • výhodou je zkouška daňového poradce

A tohle získáte v KPMG:

  • Práci pro jednoho z Top zaměstnatelů 2022
  • Zázemí moderních kanceláří
  • Možnost pravidelné práce z domova
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity v rámci Kafetérie
  • iPhone s neomezeným mobilním a datovým tarifem
  • Vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink, jasně definované možnosti kariérního růstu
  • Bonus nebo náhradní volno jako kompenzaci za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • Možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • Multisport kartu
  • Možnost zahraniční stáže
  • Proplácení členského příspěvku Komory daňových poradců a pojištění odpovědnosti
  • Podpora při přípravě na zkoušku daňového poradce (školení, publikace, studijní volno, dva hrazené pokusy) a finanční odměna za složení zkoušky ve výši 40 000 Kč

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".