Tato pozice již není k dispozici.

Senior Business Analytik

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V týmu Customer & Strategy poskytujeme klientům poradenství v oblasti digitálních transformací a pomáháme jim se zefektivněním jejich procesů a nastavením strategií.

Co u nás budete dělat?

  • poskytovat poradenství v oblasti velkých transformací a změn s dopadem do IT
  • podílet se na budování business a IT strategie našich klientů
  • analyzovat a optimalizovat business procesy a dopady do IT
  • připravovat a moderovat workshopy pro klienty
  • zajišťovat úspěšnou realizaci dohodnutých řešení
  • rozvíjet tým

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici (business architect, business analytik) minimálně 2-3 roky
  • schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání
  • znalost některého z modelovacích jazyků (UML, BPMN apod.)
  • znalost architektonických rámců (např. Togaf) a IT governance (ITIL, DevOps) výhodou
  • velmi dobré analytické myšlení
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
  • výbornou mluvenou i psanou češtinu a angličtinu

A tohle získáte v KPMG:

  • práci na projektech pro významné klienty
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • kafeterii s širokou volbou benefitů
  • mobilní telefon
  • firemní tarif s neomezenými daty
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • vzdělávání a interní koučing
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • možnost homeoffice

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".