Tato pozice již není k dispozici.

Konzultant/ka – Interní Audit a Compliance

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Pomáhejte zahraničním i českým společnostem zlepšovat jejich systém řízení rizik a kontrolních procesů.

Zapojíte se do projektů interního auditu a compliance ve společnostech z nejrůznějších ekonomických sektorů. Budete analyzovat rizika, mapovat procesy a identifikovat klíčové kontroly a posuzovat jejich soulad s požadavky regulace či nejlepší praxí.

Co u nás budete dělat?

  • budete součástí týmu interního auditu, řízení rizik a compliance
  • podílet se na projektech cosourcingu a outsourcingu interního auditu v různých sektorech, zejména výroba, automotive, energetika, služby
  • implementovat, hodnotit nebo testovat ICOFR, požadavky SOX
  • mapovat a testovat firemní procesy a kontrolní prostředí
  • provádět externí hodnocení funkce interního auditu v různých společnostech
  • provádět externí hodnocení funkce compliance v různých společnostech
  • spolupracovat často se zahraničními týmy interního auditu

Co od vás očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání
  • 2-4 roky praxe v interním, externím auditu nebo compliance
  • zkušenosti a přehled v oblasti vnitřních kontrol a firemních procesů
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení a spolehlivost, ale také kreativitu při řešení problémů a kritické myšlení
  • výbornou češtinu/slovenštinu a pokročilou znalost angličtiny alespoň na úrovni B2

Co získáte v KPMG?

  • 20 000 na sport, kulturu a jiné benefity
  • profesní růst a možnost podívat se na nejrůznější projekty
  • intenzivní rozvoj technických i měkkých dovedností
  • systematické vzdělávání (školení), interní koučink
  • jazykové kurzy
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • práci v centru Prahy (nebo Brna) ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • životní pojištění Generali
  • firemní tarif s neomezenými daty
  • dovolenou navíc a tři dny celofiremního volna
  • Multisport kartu
  • …notebook k práci a ostatní IT vybavení je u nás samozřejmostí, stejně tak flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice

Nástup možný po dohodě.
Místo pracoviště: Praha (případně Brno)

Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".