Tato pozice již není k dispozici.

Analytik IT auditu - Junior konzultant/ka (Praha)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Hledáte práci, která by propojovala IT, finance a byznysové procesy?

Do našeho IT Audit týmu hledáme kolegyni/kolegu se zájmem o oblasti externího nebo interního auditu informačních systémů, IT či administrace IS.

Co u nás budete dělat?

  • analyzovat IT prostředí velkých a středně velkých firem z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví a výrobních podniků
  • zpracovávat data, ověřovat nastavení a fungování IT systémů a zjišťovat, jakým způsobem IT systémy podporují business v různých firmách
  • tvořit oficiální auditní dokumentaci a připravovat pro klienta doporučení pro zlepšení procesů a optimalizaci jeho IT prostředí
  • participovat i na projektech z oblastí jako Cyber security, IT governance, IT compliance (ověřování, případně nastavování souladu IT procesů s platnou regulací a zákony) či datová analytika
  • komunikovat s klienty a ostatními kolegy z jiných oddělení napříč KPMG, pracovat na různorodých tuzemských i mezinárodních projektech

Co od vás očekáváme?

  • student nebo absolvent VŠ (zaměření na informační technologie nebo IT bezpečnost výhodou, ale ne podmínkou)
  • úroveň angličtiny alespoň B2, dobrá úroveň češtiny/slovenštiny
  • dobré analytické schopnosti a znalost Excelu, Wordu či dalších nástrojů MS Office
  • chuť pracovat s moderními technologiemi (moderní auditní systémy, databázové systémy, aplikace na zpracování a vizualizaci dat), v případě zájmu možnost práce s programovacími jazyky
  • dobré komunikační dovednosti, kritické myšlení a přirozenou zvídavost
  • zodpovědnost a týmového ducha

Co získáte v KPMG?

  • systematické vzdělávání, možnost získání placených certifikací (CISA, COBIT, ITIL, PRINCE2 aj.) a interní koučink
  • flexibilní pracovní doba pro studenty, kteří chtějí kombinovat práci se studiem
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • zázemí Kanceláří roku 2018 v centru Prahy s terasou, kolárnou a relax zónami, nebo také možnost práce z domova
  • neomezený mobilní a datový tarif

Nástup k 5. září 2022 nebo po individuální domluvě.

Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".