Tato pozice již není k dispozici.

Junior konzultant/ka – Technology

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V týmu Technology nás baví velké IT transformační projekty. Pomáháme našim klientům držet krok s dobou a reagovat na aktuální potřeby jejich byznysu. Věnujeme se nastavování IT strategií, zefektivňujeme procesy našich klientů a řídíme velké transformační projekty. V našem týmu najdete zkušené IT architekty, projektové manažery i odborníky na informační bezpečnost.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • pracovat v týmu expertů zaměřených na Enterprise/Solution architekturu, modelování procesů i návrh IT strategií
  • modelovat byznys a IT procesy
  • spolupodílet se na tvorbě IT strategie
  • pracovat s profesionálními nástroji
  • komunikovat s klienty

Co od vás očekáváme?

  • ukončené VŠ vzdělání v IT oboru
  • baví vás aktuální technologické trendy a rádi přicházíte problémům na kloub
  • přehled v IT oblasti (naučíme vás aplikovat teorii ze školy v praxi)
  • certifikace jsou výhodou (např. ITIL, Prince2, TOGAF), rádi vás také podpoříme v jejich získání
  • skvělé analytické dovednosti

A tohle získáte v KPMG:

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • vzdělávání a interní koučing
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • možnost homeoffice