Tato pozice již není k dispozici.

Junior pojistný matematik

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Prozkoumejte, jak fungují pojišťovny a penzijní fondy a jakým rizikům jsou tyto finanční instituce vystaveny.

V našem týmu Insurance se zaměříte na pojistnou matematiku,
naučíte se provádět datové analýzy, auditovat pojišťovny, vyvíjet či validovat modely zaměřené na řízení rizik. Vyzkoušíte si, jak probíhají prodeje finančních institucí na našem trhu a pomůžete klientům zavádět strategická řešení

Co vás u nás čeká?

  • analýza dat
  • vytváření a validace matematických modelů, podílení se na vývoji modelů reagujících na nejnovější trendy v oboru
  • ověřování výše technických rezerv v pojišťovnách
  • audit pojišťoven
  • vyvíjení řešení, která naši klienti z řad pojišťoven potřebují
  • proces prodeje pojišťovny včetně příslušných relevantních pojistně matematických aspektů

Co od vás očekáváme?

  • nedávné absolvování, nebo studium 4. až 5. ročníku VŠ (ideálně obor Pojistná matematika, Finanční matematika či Statistiku)
  • analytické a logické myšlení
  • pokročilou znalost Excelu (zkušenosti s Prophetem, R-kem nebo VBA velkou výhodou)
  • perfektní češtinu/slovenštinu a angličtinu alespoň na úrovni B2
  • zájem o nové trendy v pojistné matematice, finančním řízení a v pojišťovnictví a rozvoj v těchto oblastech

Co získáte v KPMG?

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • zázemí Kanceláří roku 2019 v centru Prahy s možností práce z domova
  • intenzivní profesní rozvoj a možnost kariérního postupu
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna

Můžete u nás pracovat na plný i částečný úvazek. Nástup září 2022, nebo po individuální domluvě.
Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".