Tato pozice již není k dispozici.

Junior konzultant/ka - Actuary (Brno)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Prozkoumejte, jak fungují pojišťovny a penzijní fondy a jakým rizikům jsou tyto finanční instituce vystaveny.

V našem týmu Insurance se zaměříte na pojistnou matematiku a naučíte řídit a hlouběji analyzovat rizika na implementačních projektech.

Co vás u nás čeká?

  • analýza dat
  • vytváření a validace matematických modelů, podílení se na vývoji modelů reagujících na nejnovější trendy v oboru
  • ověřování výše technických rezerv v pojišťovnách
  • audit pojišťoven
  • vyvíjení řešení, která naši klienti z řad pojišťoven potřebují
  • proces prodeje pojišťovny včetně příslušných relevantních pojistně matematických aspektů
  • práce konzultanta - analytická i poradenská část

Co od vás očekáváme?

  • nedávné absolvování, nebo studium 4. až 5. ročníku VŠ (ideálně obor Pojistná matematika, Finanční matematika či Statistiku)
  • analytické a logické myšlení
  • pokročilou znalost Excelu (zkušenosti s Prophetem, R-kem nebo VBA velkou výhodou)
  • perfektní češtinu/slovenštinu a angličtinu alespoň na úrovni B2
  • zájem o nové trendy v pojistné matematice, finančním řízení a v pojišťovnictví a rozvoj v těchto oblastech

Co získáte v KPMG?

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • intenzivní profesní rozvoj a možnost kariérního postupu
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna

Můžete u nás pracovat na plný i částečný úvazek. Nástup září 2021, nebo po individuální domluvě.
Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".