Tato pozice již není k dispozici.

IT –⁠ Associate Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Budete pracovat v týmu profesionálů, kteří pomáhají klientům s projekty Software Compliance, licencováním a Software Asset Managementem (SAM) v České republice a regionu CEE, Ruska a Turecka. Zapojíte se do mezinárodního týmu odborníků pracujících pro různorodé klienty.
Získáte možnost být součástí velkých transformačních nebo M&A projektů.

Co u nás budete dělat?

  • analyzovat IT infrastrukturu, licenční dokumenty a smlouvy
  • připravovat pro zákazníky tzv. Efektivní licenční pozice pro různé SW vendory
  • připravovat pro klienta doporučení pro zlepšení procesů a optimalizaci licencí, které mohou pomoci ušetřit miliony na nákladech
  • podílet se na komunikaci a vyjednávání s klienty
  • pracovat se SAM nástroji jako je ILMT, Snow, Flexera, Aspera, MS System Center, MAP Toolkit nebo jiné.

Co od vás očekáváme?

  • brzké nebo nedávné absolvování VŠ
  • úroveň angličtiny alespoň B2
  • dobré analytické schopnosti a znalost Excelu, Wordu a dalších nástrojů Office
  • chuť učit se nové věci
  • být otevřený potřebě cestovat - cestování po České republice a zahraničí může tvořit 20% vašeho času

Co získáte v KPMG?

  • různorodou práci na zajímavých projektech a možnost učit se od expertů
  • možnost spolupracovat i s jinými clustery a získat zkušenosti z různých oborů
  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství
  • zázemí Kanceláří roku 2019 v centru Prahy s možností práce z domova
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna

Nového kolegu rádi uvidíme ihned, nebo po domluvě. Na vaše přihlášky reagujeme v horizontu několika dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".