Tato pozice již není k dispozici.

Junior daňový/á konzultant/ka – Brno

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V daňovém poradenství se už od začátku dostanete k zajímavé práci pro české i zahraniční klienty.

Zaměřujeme se na zdanění právnických nebo fyzických osob, DPH, mezinárodní zdanění, finanční instituce, fúze a akvizice, převodní ceny, litigace, investiční pobídky, daňové poradenství v oblasti nemovitostí a další projekty.

Nejprve si na naší pražské pobočce projdete všemi daňovými skupinami a potom si vyberete specializaci. Budete se učit od zkušených kolegů a připravovat se na zkoušku daňového poradce, za kterou vás náležitě odměníme. Především ale získáte zkušenosti, které vám nastartují kariéru!

Co hledáme u kandidátů?

  • vysokoškolské vzdělání (Mgr./Ing.) s ukončením v posledních dvou letech
  • perfektní češtinu/slovenštinu a dobrou angličtinu, němčina je výhodou
  • aspoň základní přehled o účetnictví a daních (doporučujeme proletět aktuality vydávané KPMG - danovky.cz)

Co získáte v KPMG?

  • 20 000 Kč na sport, cestování a další benefity v rámci Kafetérie
  • dalších 30 000 Kč na neziskovku, kterou chcete podpořit
  • 50 hodin angličtiny s rodilým mluvčím
  • životní a úrazové pojištění
  • odborná i soft-skills školení a profesní certifikace, včetně přípravy na zkoušku daňového poradce

Nástup: srpen 2020

Benefits

  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Požadavky na pozici

Viz výše

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".