Tato pozice již není k dispozici.

Junior daňový/á konzultant/ka – Brno

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Na motivaci, faktech, angličtině a logickém myšlení nám záleží. Pokud hledáte perspektivní práci pro české i zahraniční klienty, která otevírá dveře k úspěšné kariéře, přidejte se k nám.

Zaměřujeme se na projekty z oblasti zdanění právnických nebo fyzických osob, DPH, mezinárodní zdanění, finanční instituce, fúze a akvizice, převodní ceny, litigace, investiční pobídky, daňové poradenství a oblast nemovitostí.

Jak vypadá náplň práce:

  • Analýza daňové legislativy a judikatury v rámci daňového poradenství
  • Příprava návrhů písemných stanovisek pro klienty
  • Samostatné plnění dílčích úkolů u větších nebo komplexnějších projektů (rešerše, zajištění podpůrné dokumentace apod.)
  • Zpracování vstupních dat a vybraných oblastí daňových přiznání ve spolupráci se zkušenějším kolegou
  • Zajištění komunikace s klientem v rámci svěřených úkolů

Co od vás očekáváme?

  • Ukončení VŠ (Mgr./Ing.) v letech 2020 - 2023
  • Perfektní češtinu/slovenštinu, angličtinu na úrovni B2, němčina je výhodou
  • Základní přehled o účetnictví a daních (doporučujeme proletět danovky.cz)

A tohle získáte v KPMG:

  • Práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • Bonus nebo náhradní volno jako kompenzaci za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • Možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity v rámci Kafetérie
  • Neomezený mobilní a datový tarif
  • Kontinuální vzdělávání (odborná a soft skills školení, jazykové kurzy), podpora mentora
  • Podpora při přípravě na zkoušku daňového poradce (školení, publikace, studijní volno, dva hrazené pokusy) a finanční odměna za složení zkoušky
  • Proplácení členského příspěvku Komory daňových poradců a pojištění odpovědnosti
  • Multisport kartu
  • Životní pojištění

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

A co dál?
Nejprve otestujeme vaše analytické a logické myšlení a úroveň angličtiny v online testech. Pokud uspějete, potkáme se u pohovoru.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".