Tato pozice již není k dispozici.

Daňový/á konzultant/ka – DPPO, M&A, mezinárodní zdanění

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Jako člen našeho daňového týmu budete poskytovat komplexní daňové konzultace a odborné poradenství klientům v různých oblastech daně z příjmů právnických osob včetně fúzí, akvizic a mezinárodního zdanění.

Čemu se u nás budete věnovat:

  • Zpracování analýz daňových předpisů nebo jejich částí, novel, mezinárodních daňových předpisů apod.
  • Zpracování projektů v daňové oblasti ve svěřené části agendy i mimo ni
  • Vedení juniorních kolegů

Co od vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • 2 až 4 roky praxe v oboru daňového poradenství pro právnické osoby, zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic nebo mezinárodního zdanění výhodou, ne však podmínkou
  • Dobrou orientaci v české daňové legislativě a silné analytické schopnosti,
  • Dobrou znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout:

  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity v rámci Kafetérie
  • iPhone s neomezeným mobilním a datovým tarifem
  • Vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink, jasně definované možnosti kariérního růstu
  • Bonus nebo náhradní volno jako kompenzaci za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • Možnost pravidelné práce z domova
  • Možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • Multisport kartu
  • Možnost zahraniční stáže
  • Proplácení členského příspěvku Komory daňových poradců a pojištění odpovědnosti
  • Podpora při přípravě na zkoušku daňového poradce (školení, publikace, studijní volno, dva hrazené pokusy) a finanční odměna za složení zkoušky ve výši 40 000 Kč
  • Práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • Zázemí moderních kanceláří

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".