Tato pozice již není k dispozici.

Content Marketing Executive

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Ráno editovat články, odpoledne uspořádat konferenci a mezitím spravovat web? Hledáme všestranného kolegu/kolegyni do obsahového týmu KPMG.

Co vás čeká?

  • Správa webu,
  • příprava newsletterů a zajištění jejich rozesílek,
  • tvorba a editace textů z oblastí daní, práva, poradenství,
  • copywriting – web, sociální sítě, e-mailing, propagační materiály,
  • organizace akcí a seminářů,
  • rozvoj našeho magazínu Marwick,
  • správa distribučních seznamů, práce se CRM a databází kontaktů,
  • zapojení do přípravy studií, průzkumů, publikací.

Koho hledáme?

  • Min. dva roky praxe v marketingu, PR nebo médiích (ať už na straně agentury nebo klienta),
  • zkušenosti s psaním článků nebo copywritingem,
  • zkušenosti s organizací akcí výhodou,
  • všeobecný přehled, orientace v byznysových tématech,
  • zájem o oblast finančních služeb, stavebnictví, energetiky výhodou,
  • výborná znalost českého jazyka, komunikativní angličtina,
  • samostatnost a zodpovědnost, smysl pro detail a pečlivost,
  • dobré organizační a komunikační schopnosti.

Co nabízíme?

  • Práci v jedné z nejúspěšnějších světových poradenských společností,
  • skvělý kolektiv marketingového týmu, který každoročně sbírá profesní ocenění,
  • firemní iPhone a notebook,
  • možnost zkráceného úvazku,
  • životní a úrazové pojištění,
  • 22 dní dovolené + 3 dny firemního volna,
  • další benefity formou kafeterie ve výši 20 000 Kč ročně dle vlastního výběru,
  • další vzdělávání a profesní rozvoj,
  • možnost práce z domova,
  • výbornou dopravní dostupnost – sídlíme u stanice metra Florenc,
  • firemní sportovní a společenské akce.

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Požadavky na pozici

Viz výše